Služby projektu Jak se stát milionářem.cz

Protože chceme, aby se lidé měli lépe, založili jsme projekt Jak se stát milionářem.cz, který se za krátkou dobu stal velmi populárním. Píšeme motivační a inspirační články o podnikatelích, jejich životě a podnikání. Také se zajímáme o luxus, módu a v neposlední řadě kulturu. Našim čtenářům nabízíme kvalitní produkty a různé alternativní metody ať už za sebezdokonalením, či za cestou k penězům, štěstí a životním cílům.


*** PR články ***

Rádi pro Vás napíšeme článek na podporu PR Vašeho podnikání či můžeme uveřejňovat PR články, které nám sami zašlete. Články uveřejňujeme na stránkách projektu Jak se stát milionářem.cz a na sociálních sítích Facebook a Twitter.


*** Event management ***

Uspořádáme a zorganizujeme Vaši akci!
Jak se stát milionářem.cz rozšířilo své portfolio o sekci event managementu.

Event management je příprava a organizace zvláštních akcí na podporu image firmy, jako jsou např. společenské akce, oslava výročí firmy apod (zdroj APRA).

Rádi zorganizujeme Vaši společenskou akci, konferenci, teambuilding, či dokonce svatbu a to na té nejvyšší profesionální úrovni!
Nebojte se nás oslovit s Vaší poptávkou ať už je jakákoli, velmi rádi připravíme nabídku na míru Vašim požadavkům za rozumných podmínek!


*** Reklama, soutěž a newsletter ***

Reklamu nabízíme formou bannerů na titulní stránce Jak se stát milionářem.cz, či přímo v jednotlivých článcích.

Příjemnou alternativou reklamy, je rozeslání newsletteru klientům z naší databáze.

Rádi pro Vás též uspořádáme menší spotřebitelskou soutěž.