Řekni to videem

I tohle jsem dělal

Video táhne, co si budeme povídat

Video je jedna z mála věcí, co lidi na internetu opravdu baví. Nemusí nic číst, nemusí se soustředit, jednoduše si to užívají. Video se dá použít jak na pozadí stránek, tak k tvoření video obsahu na Vašich sociálních kanálech. Pokaždé když se se ženou někde ukážeme, tak uděláme alespoň pár záběrů, zkrátka hýbající se obrázek je hýbající se obrázek.

Samozřejmě i v dnešním přeobsahovaném internetu je stále těžší zaujmout, ale dle mého je video něco, co krásně doplňuje celou mozaiku.

Soustředíme se většinou na vlogy a mezi profíky se v tomhle určitě neřadíme, ale focení a točení baví mou ženu a já se zase vyřádím ve střižně.

Není problém střihnout i nějaký Vámi pořízený obsah.

Z naší první sportovní akce

Uspořádali jsme menší pohybový workshop s naší skvělou kamarádkou Pájou Kladivovou u ní v Aréně Pavly Kladivové. Celé jsme to zdokumentovali a tady je ukázka.

Otvíračka

Krátký sestřih z otvíračky další z arén Páji v centru Prahy.

Cesta bojovníka

Krátký vlog z kickbox kempu Honzy Homolky.

Dejte mi o sobě vědět

Jak jinak se pohnout z místa, než zanechat pár vět. Je to jednoduché, trochu se vypíšete a krom trochy času za to nic nedáte.

Luxury Class s.r.o.
IČO:02695651 DIČ:CZ02695651
Zapsáno u Městského soudu Praha odd. C vl. 222556

Pošli mi zprávu

 

© Luxury Class s.r.o. 2019 - Všechna práva vyhrazena
Pravidla

Abychom Vám mohli poskytovat více toho, co Vás zajímá, využívají naše stránky soubory cookies a služby Google Analytics. Užíváním stránek souhlasíte s pravidly.